Inbegrepen:
7x diner, overnachting en ontbijtbuffet
1x tapas lunch
alle excursies met een plaatselijke luxe autocar
Excursies zoals vermeld in het programma
Alle transfers ter plaatse
Luchthavenvervoer H/T vanaf Mol of Hasselt
Niet inbegrepen:
Tafeldranken
Lunches
Persoonlijke uitgaven
Eventuele andere inkomgelden
Reis- en annuleringverzekering
Toeslagen | |
---|---|
11A éénpersoonskamer: | + € 250 |
22B tweepersoonskamer met zwembadzicht: | + € 90/persoon |
Verzekeringstarief:
Globale reisverzekering: € 10/dag/per persoon
Enkel annuleringsverzekring: € 7.50/dag/per persoon
Reisformaliteiten:
Geldige identiteitskaart volstaat.
Opstapplaatsen:
- Mol, Carpark, Postelsesteenweg 27
- Hasselt, Carpark, Walenstraat 30
- Zaventem, Brussels Airport
Reisprogramma:
Ontbijt Lunch Diner
-
dag 1 Diner inbegrepen
Vertrek
Aankomst op de luchthaven van Las Palmas, verwelkoming en transfer naar Hotel Cristina By Tigotan***** in Las Palmas, diner en overnachting.
-
dag 2 Ontbijt inbegrepen Diner inbegrepen
Teror & Bananenplantage
Na het ontbijt verkennen we het pittoreske dorpje Teror, met zijn witte huizen en houten balkons. We bezoeken de Kathedraal van Onze-Lieve-Vrouw van de Pijnboom, één van de belangrijkste kerken van het eiland. Vervolgens trekken we naar het groene noorden. Hier bezoeken we een bananenplantage. Tijdens een rondleiding leren we over de teelt en proeven we diverse bananenproducten, zoals bananenwijn en bananenlikeur. De dag sluiten we af met vrije tijd, diner en overnachting in het hotel. (Excursie van een halve dag - 4 uur)
-
dag 3 Ontbijt inbegrepen Diner inbegrepen
Vegueta & Arucas
Vertrek vanaf het hotel met een fotostop bij het uitzichtpunt Altavista, dat een prachtig panorama biedt over de hoofdstad en de haven Puerto de la Luz, één van de belangrijkste economische pijlers van de stad. Hier voel je de charme en verfijnde flair van de omgeving. We verkennen eerst de oude stad Vegueta, met als middelpunt de Plaza Santa Ana, omzoomd door palmbomen en de 16e-eeuwse kathedraal met dezelfde naam. Rond het plein bevinden zich de belangrijkste historische gebouwen van de stad, waaronder het Columbus Huis, dat ooit als opslagplaats voor proviand diende. Een wandeling door de oude geplaveide straatjes geeft je het gevoel terug in de tijd te reizen. Daarna maken we een transfer door het prachtige landschap naar Arucas, bekend om zijn gotische kathedraal en bananenplantages. We bezoeken het historische stadscentrum, met zijn houten balkons en de indrukwekkende San Juan Bautista-kerk. Vervolgens gaan we naar de rumstokerij van Arehucas, de grootste en oudste rumfabriek van Europa, met meer dan 4000 eiken vaten. Hier leren we over het productieproces van rum en sluiten we het bezoek af met een proeverij. We keren terug naar het hotel voor diner en overnachting.
-
dag 4 Ontbijt inbegrepen Lunch inbegrepen Diner inbegrepen
Agüimes
We verlaten ons hotel in Las Palmas en bereiken het oude dorp Agüimes waar de inheemse bevolking van de Canarische Eilanden zich rond 500 voor Christus vestigde. Na een rondleiding door de oude stad met zijn mooie huizen en patio's met verborgen tuinen gaan we verder door de Barranco de Guayadeque. We bezoeken de kleine grotkerk en nemen een kijkje in de grotten die eeuwenlang werden gebruikt voordat we genieten van heerlijke tapas in het gezellige grotrestaurant. Aansluitend transfer naar ons volgende verblijfshotel Gloria Palace in San Agustin, diner en overnachting.
-
dag 5 Ontbijt inbegrepen Diner inbegrepen
Maspalomas & Puerto de Mogán
Na een heerlijk ontbijt bezoeken we de indrukwekkende zandduinen van Maspalomas, waar we een korte wandeling maken langs de kustlijn. Vervolgens stoppen we bij een uitkijkpunt met panoramisch zicht op de moderne badplaats Puerto Rico. Daarna reizen we naar Puerto de Mogán, de kleinste en mooiste badplaats van het zuiden, ook wel het "Venetië van Gran Canaria" genoemd. Hier heb je vrije tijd om door de charmante straatjes en langs de haven te wandelen, de unieke huizen aan de kanalen te bewonderen, te shoppen of te ontspannen in een gezellig café. Je kunt ook genieten van het kleine strand om te zonnebaden of te zwemmen. We keren terug naar het hotel voor vrije tijd, diner en overnachting.
-
dag 6 Ontbijt inbegrepen Diner inbegrepen
Vrije dag
Geniet van wat vrije tijd.
-
dag 7 Ontbijt inbegrepen Diner inbegrepen
Vrije dag
Vrije dag.
Ontspannen aan het zwembad of gezellig kuieren in het centrum van Playa del Ingles.
-
dag 8 Ontbijt inbegrepen
Terugreis
We genieten onze laatste momenten. Transfer naar de luchthaven voor onze terugvlucht naar Brussel.
Opmerking:
groepsreis via IMAGINE TRAVEL
Minimum 20 deelnemers vereist
Bij reservatie officiële naam doorgeven!