Inbegrepen:
2x overnachting en ontbijtbuffet
Shuttle heen/terug
Reis en stadsrondritten met luxe autocar
audioguide systeem
deskundige begeleiding
BTW, wegen- en verblijftaksen cfr. 06/12/2022
Niet inbegrepen:
- tafeldranken
- overige maaltijden
- inkomgelden (richtprijzen zie programma)
- persoonlijke uitgaven
- reis- en annuleringsverzekering
Afreisdata | Prijs per persoon in Type 22A |
---|---|
13/08/2022 | € 349 |
29/10/2022 | € 338 |
11/11/2022 | € 338 |
16/12/2022 | € 338 |
Toeslagen | |
---|---|
single kamer 11A: | + € 80 |
Bezoek The Shard: | + € 30 |
Verzekeringstarief:
Globale reisverzekering: €6,50/dag/persoon.
Enkel annuleringsverzekering: €5,50/dag/persoon.
Reisformaliteiten:
Geldige internationale reispas.
Opstapplaatsen:
- Hasselt, carpark Walenstraat 30
- Mol, carpark Postelsesteenweg 27
- Antwerpen, Crowne Plaza Hotel
- Sint-Niklaas, Hotel Serwir
- Loppem, E40 Carpooling
Valuta:
onderweg en ter plaatse Britse pond. 1 GBP = ca. € 1,17
Reisprogramma:
Ontbijt
-
dag 1
De highlights van Londen
Vertrek in de vroege ochtend naar het Franse Calais, waar we de shuttle nemen, via de Kanaaltunnel richting Folkestone. We rijden naar Londen, waar we zullen aankomen in de late voormiddag. We maken meteen van de gelegenheid gebruik om een wandeling te maken langs de Tower of Londen en over de bekendste brug van Londen, ‘Tower Bridge’. Onze chauffeur pikt ons op voor een stadsrondrit langs de City, de linkeroever van de Thames, de Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall en Trafalgar Square naar Waterloo Place. Onze reisleider brengt ons naar Piccadilly Circus en vervolgens naar Leicester Square. We wandelen verder naar Covent Garden, leuk om te vertoeven. Inchecken doen we in het DoubleTree by Hilton Hotel London – Docklands Riverside 4* voor de volgende 2 nachten.
-
dag 2 Ontbijt inbegrepen
Uitgebreide verkenning Londen
Na een heerlijk Engels ontbijt vervolgen we ons stadsbezoek en rijden naar Lambeth Bridge. We wandelen langs de Thames (mooi uitzicht op de Houses of Parliament) via Westminster Bridge naar Parliament Square tot aan Westminster Abbey. Met de autocar rijden we via Victoria Street (New Scotland Yard) en Hyde Park Corner naar Waterloo Place. Wandeling naar Buckingham Palace voor de aflossing van de wacht en/of bekijken van de parade van The Royal Horse Guards. Aansluitend via Hyde Park naar Cromwell Road, waar tal van bekende musea gehuisvest zijn en ook het wereldberoemde warenhuis Harrods. We zetten onze stadsrondrit verder via Park Lane en Mayfair (Bond
Street, Burlington Arcade). Aansluitend brengen we een bezoek aan de typische Camden Market. Verder via Regent Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Fleet Street en St Paul’s Cathedral. Wandeling over Millennium Bridge en de rechteroever van de Thames (Shakespeare’s Globe Theatre, Tate Modern en vele pubs en restaurants). -
dag 3 Ontbijt inbegrepen
Nog een laatste bezoek aan deze prachtige stad
In de voormiddag mogelijkheid tot bezoek aan The Shard, het nieuwste en hoogste gebouw van Londen van de Italiaanse architect Renzo Piano, die internationaal bekend werd van het Centre Pompidou in Parijs. We hebben een fantastisch uitzicht op de metropool van op het 360° view platform (te reserveren bij boeking: + € 30). Anderen maken een geleide stadswandeling in de omgeving van Borough Market langs o.a. Southwark Cathedral en City Hall. We keren terug naar de Docklands waar we onder de Thames door wandelen richting Greenwich. Wanneer we de tunnel uitkomen hebben we meteen een prachtig zicht op de Cutty Sark, een 19e-eeuwse theeklipper. Vertrek naar Folkestone en via de Kanaaltunnel (shuttle) naar Calais.
DoubleTree by Hilton Hotel London Docklands Riverside
Omgeving
In Londen overnachten we in het aangename Double Tree by Hilton Hotel London – Docklands Riverside 4*, gelegen langs de Thames, met een prachtig zicht op Canary Wharf (vanaf de pier van het hotel kan u een veerboot nemen naar Canary Wharf) en op ca. 5 km van de Tower of Londen.
Kamerbeschrijving
Het interieur van het hotel is eigentijds met een klassieke touch. De elegante kamers zijn uitgerust met douche, toilet, haardroger, flatscreen-TV, safe, koffie- en theefaciliteiten, gratis WiFi.
Logies |
---|
11A: standaard éénpersoonskamer |
22A: standaard tweepersoonskamer (max. 2 volw) |
Maaltijden
U start de dag met een Engels ontbijtbuffet.
Opmerking:
plaatselijke tijd: Belgische tijd – 1 uur.
Dagindeling van ons programma kan wijzigen afhankelijk van openingstijden van bezochte locatie.
Adapter voor het elektriciteitsnet in Engeland is gewenst.
Programma onder voorbehoud van wijziging.